Ana Sayfa » İncelemeler » Yeni Toyota Corolla

Yeni Toyota Corolla

Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla’nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar özellikler.

Her açıdan akıllı bir hareket. 

Dış Görünüş

Toyota’nın, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır. Sipariş veya sipariş edilen malı tanımlamak için kullanılan işaret ve rakamlardan herhangi bir hak iddia edilemez. Şekiller ve resimler seri üretim kapsamı dışında, standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir ve/veya seçilen modele göre farklılıklar gösterebilir. İsteğe bağlı aksesuarlar ekstra ücrete tabidir. Ekran çözünürlüğü, monitör özellikleri gibi sebeplerden dolayı web sitesinde renk farklılıkları olabilir. Genel bilgi içeren bu döküman taahhüt ve sözleşme niteliğinde değildir. Bu dökümandaki araçların güncel özellikleri hakkında en yakın bayimize müracaat edebilirsiniz. 

Önemli Not: AT 715/2007 Avrupa Birliği direktifine göre verilmiştir. Normal kullanım şartlarında yakıt tüketimi farklılık gösterebileceğinden bir taahhüt niteliğinde değildir.

İç Görünüş

Optitron göstergeler 

Şıklığın ve işlevselliğin birleşimi:Beyaz ve kırmızı aydınlatmalı üç boyutlu optitron göstergeler sürüş esnasında göz yorgunluğunu en aza indirmeye yardımcı olur

 Deri direksiyon simidi ve vites topuzu

Hem vites kolu hemde D şeklindeki şık spor direksiyon simidi deri kaplamadır.Ayrıca direksiyondan kumanda özelliği ise ses ve bluetooth sistemleri elinizi direksiyondan kaldırmadan kolaylıkla kullanır.

Elektrikli ön ve arka camlar

Tek bir düğmeye basarak ön ve arka camları tamamen açın,kapatın ve durdurun

Otomatik klima

Otomatik klima digital ekran aracılığıyla seçtiğiniz sıcaklığı ayarlar

Ses sistemleri

Yenilenen corolla sevdiğiniz şarkıları çalmak için pek çok opsiyon sunmaktadır. Radyo,CDiMP3 çalar ve usb tüm versiyonlarda bulunmaktadır. Comfort Extra ve elegant modellerinde müzik aktarımlı Bluetooth özelliği vardır

Sürüş

Corolla uzun yolcuklara konfor katarç Otomatik hız sabitleme sistemi ile yol boyunca belli bir hızı korursunuz (Benzinli Elegant modelinde bulunmaktadır)

Gelişmiş şanzıman

Corolla da yumuşak geçiş sağlayan 6 ileri manuel vites bulunmakatadır .

Benzinli versiyonda konfor arttıran versiyonlarda otomatik vites seçeniğinin yanı sıra,dizel corolla versiyonlarında 6 ileri multimode vites seçeneğini tercih edebilirsiniz.Parmağınızın ucundaki direksiyondan kumandalı(F1 şanzıman) vites değiştirme özelliği ile multimode şanzımanı kullanmak son derece keyifli.

Motor Seçenekleri

Benzinli  Motorlar

1,3 Litre Dual VVT-İ

1,6 Litre Dual VVT-İ

Dizel Motorlar

1,4 Litre D-4D

Güvenlik

7 SRS hava yastığı

EuroNCAP testlerinden 5 yıldız

Araç denge kontrol sistemi ve elektronik çekiş kontrolü

Boyun zedelenme riskini en aza indiren koltuk

Çocuk koltuğu sabitleme

Toyota Corolla Tanıtım Videosu

Toyota Corolla Fotoğrafları

Kaynak : Sitedeki Bilgiler Toyota.com.tr’den Alınmıştır. Katalog Resimleri ve Web Sitesindeki görseller kullanılmıştır. Toyota.com.tr verilen bilgilerde Değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

© 2011 Copyright Showroomdan.com All Reserved.

Üste Çık